O FIRMĚ

Naše společnost Milmont se zabývá elektromontážemi již od roku 1998. Realizujeme kompletní dodávky nových elektroinstalací, projekty, montáže, revize, opravy elektroinstalací rodinných domků, budov občanské vybavenosti (školy, školky, byty), průmyslových objektů (dílny, obchody) a poskytujeme následný servis s periodickými revizemi elektroinstalace.

 

Zřizujeme nové přípojky, montujeme posklizňové linky po celé ČR, instalujeme garážová vrata, provádíme zemní práce. Ve spolupráci s našimi dodavateli, zajišťujeme televizní a telefonní rozvody, strukturované kabeláže a montáže či opravy hromosvodů. Spravujeme veřejná osvětlení pro vesnice i města a kompletně spravujeme elektroinstalace v bytových domech zejména v Praze.

 

Za dobu našeho působení na trhu práce jsme realizovali tisíce zakázek dle přání a požadavků zákazníka. Mezi naše přednosti patří především kvalitně odvedená práce. Sídlíme ve Vrdech na Čáslavsku a realizujeme zakázky jak v blízkém okolí, tak v Praze, Středočeském kraji a celé ČR. V naší společnosti naleznete odborníky, jejichž znalosti pokrývají různorodé oblasti elektrotechniky. Díky tomu jsme schopni nabídnout kvalitní a komplexní služby. Vzhledem k dlouholeté spolupráci s našimi partnery zajišťujeme kompletní provozní údržbu v elektrárně Chvaletice.